Roland Svensson - HMS Ymer Arktis

604661

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "HMS Ymer i arktis", signerad Roland S, H.C 17/20, färglitografi, bildmått ca 43x33 cm

Med dedikation

Tavelvagn 1

Budhistorik (8 bud)
4559175
1 400
4551348
1 300
4549404
4551346
4549404

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.