Birger Halling oljemålning

604660

BIRGER HALLING (1907-1996): Vackra frukter, monogramsignerad BH, olja på pannå, ca 20x41 cm

Fack 26

Birger Halling oljemålning

Budhistorik (4 bud)

4560058
450
4558932
4558687
4550772

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.