Soffbord

604658

SOFFBORD, sk hunting table, 1900-talets andra hälft, mahognyfanér, fällbara klaffar, höjd ca 52, 145x88 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Soffbord

Budhistorik (14 bud)
4559188
1 300
4558692
4558692
4559187
950
4558692
900

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.