Barvagn

604655

BARVAGN, funkis, 1930/40-tal, betsad björk, delvis glasad skiva, på hjul, höjd ca 67, 83x40 cm, nyckel finns

Slitage, ytskador, 3 hyllbärare saknas till trä hyllan, torkade hjul, fläckar

Möbler, Övriga möbler

Rum 5

Barvagn

Budhistorik (16 bud)
4553953
3 400
4558079
3 200
4553953
4556879
4553953
2 400

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.