Glasbord 1970-tal

604654

SOFFBORD, rökfärgad glasskiva, underrede av formpressad mahogny, detaljer av pressglas, höjd ca 50, 135x90 cm

Skiva med nagg

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 21

Glasbord 1970-tal

Budhistorik (2 bud)

4558804
4547303

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.