Mona Huss Wallin Stockholm Söder

604652

MONA HUSS WALLIN (född 1944): Sjömans Hotellet - Stockholmsmotiv, söder, signerad och daterad M. Huss W., 155/325, färglitografi, ca 50x45 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Tavelvagn 2

Budhistorik (12 bud)
4559466
4559331
750
4559463
750
4559331
700
4559462
650

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.