Georg Csonka blandeknik

604651

GEORG CSONKA (1943): "Gato Negro", signerad och daterad Csonka -90, blandteknik / collage, rammått 77x110 cm

Rum 5

Georg Csonka blandeknik

Budhistorik (5 bud)
4558520
450
4551253
4558519
4551253
4547422

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.