Marika Lang akvarell

604650

MARIKA LANG (född 1961): Stadsbild, signerad M Lang, akvarell, 59x56 cm

Blad med veck

Fack 12

Marika Lang akvarell

Budhistorik (8 bud)
4556651
1 400
4555582
4554968
4552172
4552171
850

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.