Tony Emilson

604649

TONY EMILSON (1925-2015): "Minimyt", monogramsignerad och daterad TE-04, bemålat trä på sockel, höjd ca 32 cm, bredd ca 41 cm, totalhöjd med träsockel ca 49 cm

PROVENIENS: Konstnären Tony Emilson

Konst, Skulpturer

Tony Emilson

Budhistorik (5 bud)
4558811
750
4559171
700
4558811
550
4557159
500
4557159

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.