Soffa

604645

SOFFA, sengustaviansk stil, omkring 1900, dekor i passtellage, gråmålad, bladhölstrade ben, längd ca 114 cm

Slitage, smärre skador, skadad stoppning

Möbler, Soffor

Rum 4

Soffa

Budhistorik (14 bud)
4557079
2 600
4557078
2 400
4555128
4557077
4555128
1 600

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.