Lars Hillersberg litografi

604642

LARS HILLERSBERG (1937-2004): "Mao", signerad och numrerad Lars Hillersberg, 17/75, litografi, bladmått ca 50x70 cm, oramad

Mindre fläckar kring kanten

Konst, Grafik, Nutida

Rum 9, Vagga 4

Lars Hillersberg litografi
Budhistorik (18 bud)
4558589
1 600
4558524
4558469
1 400
4558523
1 300
4558469

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.