Einar Jolin litografi

604639

EINAR JOLIN (1890-1976): Stilleben, signerad Jolin, E.A 4/20, färglitografi, bildmått ca 46x55 cm

Fack 12

Einar Jolin litografi

Budhistorik (5 bud)
4559531
500
4558509
450
4558980
4558509
4547477

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.