Spegel

604637

SPEGEL, nyrokoko, 1800-talets slut, dekor i pastellage, bronserad, höjd ca 124x54 cm

Lagningar, skada

Speglar

Rum 4

Spegel

Budhistorik (18 bud)
4559973
4559968
4559965
950
4559962
900
4559803
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.