Birgit Hygrell oljemålning

604635

BIRGIT HYGRELL (1903-1972): "Solrosor", signerad och daterad Birgit Hygrell 1942, olja på duk, ca 81x64 cm

Tavelvagn 3

Birgit Hygrell oljemålning

Budhistorik (27 bud)
4558516
4 200
4558514
4558505
3 800
4558497
3 600
4558493
3 400

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.