Pelle Åberg oljemålning

604631

PELLE ÅBERG (1909-1964): Flanerande dam i hatt, signerad Pelle Åberg, olja på pannå, 41x33 cm

krackeleringar

Pelle Åberg oljemålning

Budhistorik (21 bud)
4556994
8 000
4556993
7 800
4556992
7 600
4556991
7 200
4556990
7 000

Slutpris SEK:
8 000
772 EUR, 877 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.