Brickbord Newport

604628

BRICKBORD, Newport, "Azore", 1900-talets andra hälft, brickan ca 62x44, höjd ca 77 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

Brickbord Newport

Budhistorik (23 bud)
4558094
2 600
4557960
2 400
4557863
4557523
4557860

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.