Bruno Mathsson matbord

604623

BRUNO MATHSSON, matbord, Firma Karl Mathsson, masurbjörk, 1970-tal, kvadratisk skiva, brännmärkt, höjd ca 63, 125x125 cm

Smärre bruksslitage

Möbler, Matbord, Design

Rum 17

Bruno Mathsson matbord

Budhistorik (15 bud)
4558156
1 300
4556656
4558125
4556656
4556210

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.