I kretsen av Hans I Rottenhammer olja på koppar

604621

HANS I ROTTENHAMMER, hans krets (1600-tal): Josef och Potifars hustru, olja på koppar, 15x18 cm

smärre retuscher

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Budhistorik (49 bud)
4557972
25 000
4557968
24 000
4557962
23 000
4557955
22 000
4557961
21 000

Slutpris SEK:
25 000
2 413 EUR, 2 740 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.