Bricka plåt 1800-tal

604616

BRICKA, plåt, 1800-tal, oval form, med gallerkant, bemålad i svart, dekor av blommor och frukt, längd ca 49 cm

Slitage, färgbortfall

Diverse, Metall

Rum 7, Hylla 10

Bricka plåt 1800-tal

Budhistorik (24 bud)
4557576
4557553
4557549
1 900
4557552
1 900
4557549
1 800

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.