Andreas Wargenbrant The winner takes it all

604611

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967), skulptur, "The winner takes it all", tärning för vinnare (6 punkter på varje sida), förgylld brons, skyltmärkt och numrerad 3/10, ca 105x105 cm

Konst, Skulpturer

Rum 1

Budhistorik (9 bud)
4558215
21 000
4557885
16 500
4550174
15 500
4548460
15 000
4548459
10 000

Slutpris SEK:
21 000
2 027 EUR, 2 302 USD
Utropspris SEK:
40 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.