Vharles Roka oljemålning

604610

CHARLES ROKA (1912-1999): Flicka med katt, signerad, olja på duk, ca 80x64 cm,

Konst, Äldre måleri

Fack 12

Vharles Roka oljemålning

Budhistorik (9 bud)
4558183
4558181
1 400
4558171
1 300
4558165
4558164

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.