Marvin armbandsur i 18 k guld

604608

MARVIN, armbandsur, 18 k guld, 1970-tal, manuellt uppdrag, mineralglas, boettnr 0268962, kal 728, integrerat originalarmband i 18 k, bredd ca 22 mm, vikt ca 67 g, längd ca 185 mm, etui

Fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, smärre bruksslitage

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Drottninggatan 36, Malmö

Marvin armbandsur i 18 k guld

Budhistorik (8 bud)
4558155
11 500
4555625
11 000
4554179
10 500
4548670
10 000
4546997
6 600

Slutpris SEK:
11 500
1 110 EUR, 1 260 USD
Utropspris SEK:
13 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.