Ejnar Kohlmann oljemålning

604592

EJNAR KOHLMANN (Finland, 1888-1968): Landskap, signerad Ejnar Kohlmann, olja på duk, 65x100 cm

Tavelvagn 2

Ejnar Kohlmann oljemålning

Budhistorik (4 bud)

4556445
450
4555819
4551252
4550457

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.