Sideboard teak

604586

SIDEBOARD, Stilmöbler, Linköping, 1960-tal, fanerad med teak, etikettmärkt, höjd ca 127, 151x45 cm

Nyckel finns

Smärre slitage.

Möbler, Skåp, byråer

Rum 11

Sideboard teak

Budhistorik (18 bud)
4558248
1 800
4558238
1 700
4558237
1 600
4558227
4558223
1 400

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.