Stolar design David Rosén

604585

DAVID ROSÉN, stolar, 6 st, Nordiska Kompaniet, sitthöjd 43 cm

Ett par stolar med skador i skinnet. I övrigt smärre slitage.

Möbler, Stolar

Rum 15

Stolar design David Rosén

Budhistorik (16 bud)
4557245
3 400
4557224
3 200
4557076
4556889
2 800
4556713
2 600

Slutpris SEK:
3 400
334 EUR, 371 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.