Maja Holtermann oljemålning

604582

MAJA BERGH HOLTERMANN (1889-1993):Komposition, signerad Maja Bergh Holtermann, olja på pannå, ca 31x37 cm

Fack 29

Maja Holtermann oljemålning

Budhistorik (1 bud)

4550753
2019-01-06 13:56:46

2019-01-10 kl 20:16
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.