Axel Olson etsning

604579

AXEL OLSON (1899-1986): Vindfläkt, signerad Axel Olson, 121/260, etsning och akvatint delvis tryckt i färg, bildyta ca 32,5x52 cm

Fack 9

Axel Olson etsning
Budhistorik

2019-01-10 kl 20:42
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.