Iron digital print

604571

IRON (samtida): "Miss Fortune", litografi, signerad samt numrerad "Iron", 2/90, tryckmått ca 39x39

Fack 28

Iron digital print
Budhistorik (12 bud)
4557191
1 300
4557396
4557191
4553340
4553340

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.