Matbord rokokostil

604568

MATBORD, 1900-talets mitt, rokokostil, fanérat i mahogny, höjd ca 74, 100x153, 2 iläggsskivor, vardera bredd 31 cm medföljer

Brukslitage, bordsskivan med fläckar

Möbler, Matbord

Rum 1

Matbord rokokostil

Budhistorik (3 bud)

4558293
4555727
4547034

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.