Byrå George III

604560

BYRÅ, George III, fanerad med mahogny, tre lådor med skrivskiva, beslag av mässing, höjd 80, 80x47 cm

en nyckel finns vid utlämningen

Slitagé, smärre skador och lagningar

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

Byrå George III

Budhistorik (18 bud)
4557796
3 400
4557792
3 200
4557794
4557792
2 800
4557791
2 600

Slutpris SEK:
3 400
334 EUR, 371 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.