Matsalsbord Nyrenässans

604556

MATSALSBORD, lackad furu, 1800-talets slut, nyrenässans, svarvade ben, med en iläggsskiva (60 cm), höjd ca 77, 140x121 cm

Slitage, smärre ytskador

Möbler, Matbord

Rum 5

Matsalsbord Nyrenässans

Budhistorik (3 bud)

4551800
4549370
4548685

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.