Leig Tjerned blandteknik

604555

LEIF TJERNED (född 1942): "Marilyn Monroe", signerad, daterad -89, blandteknik på pannå, ca 142x122 cm

Konst, Modernt måleri, Nutida

Rum 9

Leig Tjerned blandteknik

Budhistorik (5 bud)
4557494
450
4556952
4557493
4556952
4550353

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.