Pieter Wouverman hans krets1600-tal bataljscen

604552

PIETER WOUVERMAN, hans krets (1600-tal): Bataljscen, olja på duk, ca 50x43

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (10 bud)
4558192
8 000
4558187
6 000
4557262
4549610
4548770

Slutpris SEK:
8 000
785 EUR, 872 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.