Telefonbord teak

604551

TELEFONBORD, fanerat i teak, 1960-tal, skjutbar skiva, på hjultrissor, höjd ca 53, 60x35 cm

Låda saknas

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Telefonbord teak

Budhistorik (9 bud)
4558356
750
4558299
700
4558299
600
4558354
550
4558299
500

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.