Modell

604550

MODELL, i form av vagn med hästar, 1900-talets första hälft, delvis bemålat trä, totallängd 39 cm

Slitage, dammig

Diverse, Allmoge

Modell

Budhistorik (7 bud)
4558300
750
4550672
700
4550672
550
4555591
500
4550672

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.