Serveringsvagn

604544

SERVERINGSVAGN, metall och glas, 1900-talets andra hälft, sarg med dekor av liggande s-formationer, höjd ca 62-76, längd ca 52 cm

Slitage, glas med nagg, torkade hjul

Diverse

Rum 5

Serveringsvagn

Budhistorik (7 bud)
4558556
750
4558535
700
4550344
650
4550344
450
4558399

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.