Äldre lås

604543

ÄLDRE HÄNGLÅS, 5 st, 1800- och 1900-tal, ett österrikiskt märkt IDAM med en bild av två rävar stående på bakbenen, ytterliggare ett märkt KAMP, samtliga med nycklar, järn, största låset ca 11 cm,

Ej funktionstestad, rost, brukjs och åldersrelaterat slitage

Diverse

Äldre lås

Budhistorik (6 bud)
4556878
550
4558092
500
4556878
450
4558091
4556878

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.