Nycklar

604538

NYCKLAR, 9 st, med upphänging i smide, 1700/1800-tal, järn, en bemålad, längd mellan ca 14-19 cm

Rost, sprickor, slagmärken, bruks och åldersrelaterat slitage

Diverse, Allmoge

Nycklar

Budhistorik (14 bud)
4556336
950
4556334
900
4556324
850
4555968
4555850
750

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.