Soffbord

604536

SOFFBORD, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, skuren dekor, kakelplattor, höjd 62, 84x54 cm

Slitage, skador

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 9

Soffbord

Budhistorik (20 bud)
4555661
1 600
4555423
4555660
1 400
4555423
1 300
4555658

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.