Antenienn 1800-tal

604535

ANTENIENN, 1800-talets slut, nyrenässans, svarvade detaljer, bemålad i svart, skuren dekor av lyra, höjd ca 91,56x33 cm

Slitage, ytskador

Möbler, Hyllor

Rum 9

Antenienn 1800-tal

Budhistorik (9 bud)
4557222
4557220
750
4557218
700
4557219
650
4557218
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.