Ingrid Roth färglitografi

604533

INGRID ROTH (född 1958): "Sealove", signerad och numrerad 198/290, färglitografi, bladmått ca 60x83 cm

Rum 9, Vagga 2

Ingrid Roth färglitografi
Budhistorik (16 bud)
4563613
950
4563548
900
4563039
850
4562728
4563020

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.