Angelica Wiik litografi

604531

ANGELICA WIIK (född 1960): "Karusell", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, 198/290, ca 58,5x43 cm, oramad

Rum 9, Vagga 2

Angelica Wiik litografi

Budhistorik (17 bud)
4562621
4560366
4562618
4560366
950
4558736
900

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.