Mats Hådell oljemålning

604528

MATS HÅDELL (född 1958): Waxholm IV, signerad och daterad Mats Hådell, olja på duk, ca 87x57 cm

Mats Hådell oljemålning

Budhistorik (7 bud)
4553801
4553800
1 800
4553799
1 700
4553780
1 600
4553776

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.