Carl Malmsten soffgrupp Hemmakväll

604524

CARL MALMSTEN, soffgrupp Hemmakväll, bestående av 3-sitssoffa och fåtölj, sits med spiralfjädrar, fast klädsel i ylle, knapphäftad rygg, koniska ben i betsad bok, OH Sjögren, sofflängd ca 2008, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage, någon fläck, smärre skador

Möbler, Soffgrupper

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (4 bud)

4558435
4546495
4546494
1 900
4545572

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.