Etui förgyllt silver

604522

ETUI, silver och förgyllt silver, svenska importstämplar, dekor med safir, räfflad yta, invändigt förgylld, höjd 1,5 cm, 13x8,5 cm, total vikt ca 222 g

Invändig gravyr, smärre slitage

Silver

Etui förgyllt silver

Budhistorik (14 bud)
4557623
4557622
1 400
4557612
1 300
4557575
4557371

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.