Oidentifierad konstnär oljemålning

604521

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Människor runt lägereld, 1900-talets mitt, olja på duk, 63x126

Reva i duken

Rum 4

Budhistorik (3 bud)

4556293
4556194
4550013

Slutpris SEK:
98 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.