Oidentifierad konstnär oljemålning

604517

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Gumma på balkong, 1900-talets slut, signerad, olja på duk, ca 54x45 cm

Budhistorik (6 bud)
4555879
550
4555752
500
4550008
450
4545727
4545725

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.