Slevar silver

604515

SLEVAR, 2+1 st, silver, varav en London 1827, en stämplad Jane Stevenson, en Hermansson &Co, Stockholm 1837, förgylld, längd 35-38 cm

Smärre slitage

Silver

Monter 6

Slevar silver

Budhistorik (21 bud)
4560292
2 400
4560276
4560290
4560276
1 800
4559834
1 700

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.