Oidentifierad konstnär oljemålning

604514

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Maria Magdalena, 1700/1800-tal, olja på duk, sannolikt beskuren, ca 45x55 cm

Krackelyr, ett djupt skrapmärke

Konst, Äldre måleri

Fack 13

Budhistorik (4 bud)

4547140
4547139
4544548
750
4544192

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.