Koffert 1900-talets början

604511

KOFFERT, fur och spån, 1920-/30-tal, svagt välvt lock, höjd 56, längd 74 cm

Slitage, rost

Möbler, Övriga möbler

Koffert 1900-talets början

Budhistorik (1 bud)

4555436
2019-01-09 11:14:47

2019-01-09 kl 20:30
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.